späť na projekty

Projekty v kategórii Verejné priestory

Hlasuj za najlepší projekt v kategórii Verejné priestory. Môžeš odovzdať iba jeden hlas, preto rozhoduj dôkladne. Rovnako môžeš odovzdať hlas projektu v kategórii IT riešenia.

 

Hashtag Nitra

Štefánikova trieda 1, centrum mesta, pešia zóna, Pribinovo námestie pod Nitrianskym hradom, parkovisko pod Nitrianskym hradom alebo iné.   pozrieť na mape

Požadovaná výška príspevku: 5000.00 €

24 hlasov

Hashtag Nitra #nitra - vytvorenie fotopointu pre domácich a zahraničných návštevníkov Nitry, ako aj obyvateľov Nitry s cieľom podporiť lokálpatriotizmus a oživiť turisticky atraktívne miesta v Nitre. 

Hashtag je moderným marketingovým nástrojom pri propagácii destinácií s využitím sociálnych sietí (Facebook, Instagram...).

Pešia zóna potrebuje oživiť aj prvkami určenými pre mladú generáciu a cestovateľov. Zároveň je priestor pod Nitrianskym hradom najdominantnejšou časťou propagácie mesta z hľadiska cestovného ruchu. Cieľom projektu je prilákať obyvateľov aj turistov na atraktívne miesta z hľadiska cestovného ruchu, ako aj oživenia daných lokalít, aby pomocou fotopointu šírili do sveta krásu Nitry. Propagácia mesta cez sociálne siete je najjednoduchšou a najlacnejšou a najpopulárnejšou formou propagácie mesta do celého sveta.


galéria k projektu