späť na projekty

Projekty v kategórii IT riešenia

Hlasuj za najlepší projekt v kategórii IT riešenia. Môžeš odovzdať iba jeden hlas, preto rozhoduj dôkladne. Rovnako môžeš odovzdať hlas projektu v kategórii Verejné priestory.

 

iNitra

mesto Nitra  

Požadovaná výška príspevku: 4300.00 €

222 hlasov

Výsledkom projektu bude aplikácia, ktorá výrazným spôsobom zjednoduší obyvateľom, ale aj návštevníkom Nitry orientovať sa v ponuke športových, ale aj kultúrnych zariadení a udalostí v meste Nitra. 

Cieľom projektu je vytvorenie mobilnej aplikácie pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android, podporenej prehľadnou webovou stránkou, na ktorej budú uvedené všetky športoviská v Nitre a taktiež aj kultúrne zariadenia (napr. múzeá, koncertné miesta a pod.). Základom aplikácie bude jej jednoduchosť a prehľadnosť, pričom dôraz bude kladený aj na intuitívnu administráciu. Po dokončení aplikácie a webového sídla totiž odovzdám prístup do administrácie jednotlivým športoviskám a kultúrnym zariadeniam tak, aby si mohli samostatne a jednoducho aktualizovať informácie o svojom zariadení, a to vrátane vyplnenia aktuálnej obsadenosti a využitia (užívateľ tak bude mať stále prehľad o tom, či je v danom športovisku možné vykonať rezerváciu, pri kultúrnych zariadeniach bude informovaný o nadchádzajúcich podujatiach).


galéria k projektu