späť na projekty

Projekty v kategórii IT riešenia

Hlasuj za najlepší projekt v kategórii IT riešenia. Môžeš odovzdať iba jeden hlas, preto rozhoduj dôkladne. Rovnako môžeš odovzdať hlas projektu v kategórii Verejné priestory.

 

Online sprievodca sociálnymi službami mesta Nitra

mesto Nitra  

Požadovaná výška príspevku: 3200.00 €

44 hlasov

Sprievodca sociálnymi službami mesta Nitra zatiaľ existuje iba v tlačenej podobe. Projekt má za cieľ pripraviť samostatnú smart webovú aplikáciu sprievodcu s viacerými vylepšeniami pre občanov mesta, umožňujú intuitívny a jednoduchý prístup k dôležitým informáciám.

Cieľom je vytvoriť nezávislú online verziu Sprievodcu sociálnymi službami mesta Nitra, ktorý oproti papierovej verzii prináša niekoľko výhod: 1.údaje môžu byť kedykoľvek doplnené alebo aktualizované (zmenené, vymazané), 2.používateľ ho má kedykoľvek k dispozícii (keď má internetové pripojenie), 3.je možné dorobiť vyhľadávanie pre rýchlejšie nájdenie požadovanej informácie, 4.možnosť rozširovania systému. 5.je možná interakcia s používateľom (možnosť odoslať pripomienku, že nejaký kontakt je neaktuálny, alebo odporučiť užitočný kontakt, ktorý sa tam ešte nenachádza)


galéria k projektu